0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Умови угоди


Розміщуючи замовлення на нашому сайті, Ви тим самим направляєте запит про придбання продукції на викладених нижче умовах. Всі замовлення виконуються за умови наявності товару і підтвердження ціни замовлення

 

Термін доставки може змінюватися в залежності від наявності продукції, і всі гарантії та заяви щодо термінів доставки даються з урахуванням можливих затримок, пов'язаних з роботою пошти або обставинами непереборної сили, за які ми не несемо відповідальності. Більш докладно про терміни доставки Ви можете дізнатися в розділі про доставку.

 

Yoga Go залишає за собою право відмовити в задоволенні будь-якого вашого запиту. Якщо ваше замовлення буде прийняте, ми повідомимо Вам про це електронною поштою або телефоном. При розміщенні замовлення Ви гарантуєте, що всі зазначені Вами дані є точними і вірними. Вартість товарів і послуг може змінюватися, в зв'язку з цим всі зазначені в рекламних проспектах ціни можуть бути змінені.

Незважаючи на те, що ми намагаємося забезпечити точність всіх відомостей, описів і цін, які розміщуються на даному сайті, можуть траплятися помилки. Вартість доставки оплачується додатково, такі додаткові витрати, якщо вони повинні бути оплачені, вказуються окремо і включаються в «Загальну вартість».

 

Послуга може містити типографські або інші помилки або неточності, може містити неповні або застарілі відомості. У зв'язку з цим ми залишаємо за собою право виправляти будь-які помилки, неточності або упущення, а також змінювати або оновлювати відомості в будь-який час без попереднього повідомлення. Ми залишаємо за собою право відмовитися фіксувати будь-які замовлення, які Ви зробили, якщо містяться в послузі відомості, на підставі яких було зроблено замовлення, містять помилки або неточності, включаючи, зокрема, помилки, неточності або застарілі відомості щодо ціни, поставки, умов оплати або правил повернення товарів.