0
Мої закладки 0
Порівняння товарів 0

Умови обміну та повернення


Ви можете повернути або обміняти будь-який товар придбаний на Yoga Go протягом 14 робочих днів з моменту отримання замовлення, якщо причина повернення відповідає одній із зазначених нижче:

 

1. Вам помилково надіслали не той товар.

 

2. Товар не відповідає замовленому розміру або кольору.

 

3. Ви отримали бракований товар.

 

4. Товар не відповідає фото на сайті.


Якщо Вам не підійшов розмір, або фасон замовлення - Ви можете обміняти на будь який інший з ассортименту магазину.

 

Для цього Вам необхідно:

 

1. Заповнити форму "Повернення". Це також можна зробити в своєму особистому кабінеті (тільки для зареєстрованих користувачів).

2. Переконатися, що товар, який ви повертаєте знаходиться в первісному стані, з бирками і в оригінальній упаковці.

3. Вислати нам товар на зворотну адресу і почекати 1-5 днів, поки Ваша заявка буде розглянута. Якщо Ваш повернення не буде відповідати нижченаведеними умовами, ми надішлемо пакет назад. У разі якщо Ваш повернення буде прийнятий, Вам будуть відшкодовані кошти в повному обсязі, в тому числі і витрати на доставку і Ви отримаєте повідомлення по електронній пошті. Пам'ятайте, що такі предмети, як нижня білизна, купальники, вінтаж, сонцезахисні окуляри, аромати не можуть бути повернуті. Однак, якщо товар знаходиться в недоторканою оригінальній упаковці або якщо товар є бракованим, повернення можливе.

 

Умови обміну

 

Якщо Ви хочете замінити товар на інший розмір або колір, обміняти його на інший товар, після процедури повернення, Вам потрібно буде розмістити нове замовлення на сайті або у свого менеджера. Якщо товар обмінюється з перерахованих вище умов - витрати на доставку покриваються інтернет магазином. У всіх інших випадках доставка по обміну товару оплачується покупцем в обидві сторони.